سوالات

سوال بپرسید

  موضوع درخواست (الزامی)

  supply chain

  اگر پاسخ سوالتان را پیدا نکردید تماس بگیرید

  00989177860842

  سوالات متداول

  آیا شما هم سوالی دارید؟

  لطفا سؤالات زیر را بخوانید و اگر پاسخ شما را پیدا نکردید، لطفا پرسش خود را به ما بگویید، ما در اسرع وقت به شما پاسخ خواهیم داد.

  سوالات عمومی

  خدمات حمل و نقل شرکت تنگسیر دریانورد به چه شیوه است؟

  شرکت بازرگانی و خدمات دریایی تنگسیردریانورد برپایه نوع قرارداد بین خریدار و فروشنده و اینکوترمز مختص آن و مقصد تحویل کالا به جابجایی و نقل و انتقال کالا و خدمات اقدام می کند. ومیزان مسوولیت و ریسک آن را مورد توجّه قرار می دهد.بدیهی ست تمام این پروسه و هزینه های حمل و بیمه آن طی قراردادی که قبلا با متقاضی منعقد گردیده، به سرانجام می رسد.اولویت این شرکت تضمین خدمات در هر نوع مسیر از جابجایی کالاست.

  کدام مورد جز اولویت های شما در ارائه خدمات است؟

  شرکت خدمات دریایی و کشتیرانی تنگسیر دریانورد افتخار دارد که صادرات و صادرات و صادرات را جز اصلی ترین اولویت خود اعلام دارد. ما در کنار خدمات حمل و نقل، اقدام به راه اندازی وب سایت و برند خاص خود کرده ایم و از صفر تا صد زنجیره تاُمین و ارائه خدمات بسته بندی و گرفتن مجوّزهای بهداشتی و استانداردهای مبدا ومقصد کالا ،تولیدکنندگان داخلی و بازرگانان را همراهی و حمایت می کنیم. تا قدمی هر چند کوچک در قوی ترنمودن و بارز نمودن پتانسیل های اقتصادی کشور برداشته و در سایه دانش روز جهان اقتصاد و استانداردهای تجارت توانایی ها و سرمایه های اقتصادی کشورمان را از بالقوه به بالفعل تبدیل کنیم.

  با توجه به موقعیت خاص کشورمان در عرصه جهانی ، خدمات شما نقل و انتقال های مالی را در بازار های هدف چگونه به سرانجام می رساند ، در حالی که خود انتقال کالا به سختی صورت می گیرد؟

  شرکت خدمات دریایی تنگسیر دریانورد به پشتوانه تیم کاردان و مجرّب خود در زمینه تجارت خارجی و اشراف و دسترسی داشتن به کانال های مالی و شیوه های خاص ارتباط گیری و تسلّط به گرفتن تضمین های لازم در پیچیده ترین بازارهای هدف ، خود را همچون سربازی در خط مقدّم جبهه اقتصادی وقف استقلال و توانمندسازی هر چه بیشتر کشور خود کرده است. تیم بازاریابی ما با تسلّط به شیوه های نوین دسترسی به بازار هدف و مشتری یابی و به پشتوانه دانش خود کالای با کیفیّت داخلی را در کنار ارائه بهترین کیفیت ممکن در خدمات به سوددهی و ارز آوری می رساند تا انگیزه های تولید و ایجاد رقابت بین تولیدکنندگان را تقویت کرده و آنها را به رقابتی سالم دعوت کند.

  عمده ترین چالش‌ما تولیدکنندگان ،پیدا کردن مشتری ست. استراتژی شما برای حل این مورد چیست؟

  تیم های فروش و بازاریابی ما با پیدا کردن نیاز بازار هدف و معرفی کالای شما در قالب برندی خاص به شیوه هایی بسیار نوین و متحیّرکننده کالای شما را در بازارهای تجارت جهانی جای خواهد داد. ما دورها را برای شما نزدیک خواهیم کرد. به گونه ای که در دراز مدت بطور بسیار محسوسی در یک زنجیره قرار خواهیم گرفت.

  سایر سوالات